Zioło z dobrych upraw

Hodowla marihuany w Polsce nie jest wciąż zbyt popularna ale to się z biegiem lat zmienia. Wcześniej nikt o tym nie mówił i nie słyszał. Dzisiaj natomiast coraz częściej się słyszy o powstałych plantacjach w Polsce . Bierzemy przykład z sąsiadów z południa lub z zachodu. Badania wskazują na to, iż rzeczywiście marihuana ma właściwości lecznicze.

Wiele odmian marihuany

mazar indoorJest wiele odmian tego zioła. Jednym z nich jest mazar indoor. Charakterystyczne w tej odmianie jest to, iż jest to zioło feminizowana. Można hodować ją w szklarniach lub specjalnych namiotach. Czas zakwitnięcia to około osiem tygodni. Plony są bardzo duże. Współcześnie coraz bardziej mutuje się z innymi ziołami tak aby zbiory były jak największe i aby właściwości pozostawały niezmienione. Coraz więcej lekarzy w sytuacjach trudnych pacjentów zgadzają się na zastosowanie marihuany oraz wypisanie recepty na nią. Zioła marihuany są w Polsce coraz szerzej dostępne. Właściwie w każdym większym mieście są sklepy zielarskie, lub apteki, gdzie kupimy produkty czyste z marihuany lub wymieszane z innymi ziołami. Lekarze coraz częściej wspominają o właściwościach zioła, których brakuje innym lekarstwom.  Możemy kupić je już w każdym dużym sklepie zielarskim jak i zamówić w sklepach internetowych. Są dostępne w małych paczkach kilku gramowych, lizakach, cukierkach lub maściach. Wszystko zależy kto jakie ma schorzenia i jak musi się leczyć.

W internecie można poczytać o wielu rodzajach i odmianach marihuany oraz o sposobach ich hodowli. Jest to przyszłościowe, gdyż przewiduje się, iż za parę lat będzie można kupić i hodować w pełnym wymiarze w Polsce. Póki co największy wybór i największy dostęp marihuany w Europie jest w Holandii i w Czechach. JEst tam bardzo wiele produktów, które wykorzystuje się do celów zdrowotnych.