Zaprojektowanie ulotki dla firmy cateringowej

Do wykonywania ważnych projektów nie angażowałem żadnego pracownika, bo wykonywałem to sam. W biurze i tak było mnóstwo pracy, więc każdy miał co robić. Byłem właścicielem, ale pracowałem tak samo ciężko jak wszyscy inni.

Zaprojektowanie dwustronnej ulotki w standardowym formacie 

projektowanie ulotek bydgoszczMoja narzeczona zajmowała się czymś zupełnie innym i nigdy nie miałem okazji z nią współpracować.  Na początku roku Waleriana, moja matka wpadła na pomysł, by razem z moją narzeczoną otworzyć firmę cateringową. Obie potrafiły świetnie gotować i uznały, że warto to wykorzystać. Moja narzeczona odwiedziła mnie w biurze z prośbą o pomoc, bo wiedziała, że najlepiej wykonywałem projektowanie ulotek Bydgoszcz byłą sporym miastem i wiedziałem, że moja narzeczona będzie chciała działać na całym terenie. Obiecałem się zająć projektem ulotki dla firmy cateringowej, którą planowała poprowadzić z moją matką. Na ulotce miał się znaleźć adres restauracji, grafiki z potrawami oraz przykładowe menu. Cen nie miałem umieszczać, bo wszystko miało być indywidualnie ustalane z każdym klientem. Zdecydowałem, że zaprojektowana przeze mnie ulotka będzie w dwustronna i w formacie standardowym. Wiedziałem, że umieszczę bez problemu na niej te wszystkie informacje a ulotka będzie czytelna. Za projekt ulotki zabrałem się zaraz po tym, jak ukończyłem poprzednie zlecenie dla właściciela sklepu odzieżowego. Zaprojektowałem dla niego doskonałą ulotkę, którą od razu zlecił wydrukować w ilości tysiąca sztuk.

Zaprojektowana przeze mnie ulotka dla firmy cateringowej była zdecydowanie skuteczna, gdyż wielu klientów zaczęło się zgłaszać właśnie dlatego, że spodobała im się ulotka. Narzeczona była mi wdzięczna za pomoc i w ramach wszystkiego dostarczała mi codziennie ciepłe posiłki.