Zalety zabiegów tlenowych

W ciągu całego życia korzystamy z wielu metod leczenia. Jest to farmakoterapia, rehabilitacja i masaże oraz różnego rodzaju terapie. W ostatni czasie stają się one coraz bardziej modne i coraz częściej z nich korzystamy. Tym bardziej, że przynoszą bardzo dobre efekty terapeutyczne w stosunkowo krótkim czasie. A i lekarze różnych specjalizacji zalecają je swoim pacjentom.

Cena zabiegów w komorze normobarycznej

komora normobaryczna ile kosztujeTlenoterapia to leczenie o którym mówi się coraz częściej i coraz chętniej pacjenci z niego korzystają. Polega ono na seansie w szczelnie zamkniętej komorze hiperbarycznej lub normobarycznej. W obu przypadkach pacjenci otrzymują podawany w odpowiednim stężeniu tlen z tym, że w komorze narmobarycznej tlen jest wzbogacony mieszaniną wodoru i dwutlenku węgla. Kilkudziesięciominutowe seanse odbywają się w komfortowych warunkach. Możemy z nich korzystać pojedynczo lub grupowo. Zabieg jest przyjemny, bezpieczny i nieinwazyjny. W trakcie jego trwania mamy możliwość przemieszczania się, nie musimy przebywać w pozycji siedzącej lub leżącej. Widzimy więc komfort jaki zapewnia komora normobaryczna ile kosztuje zabieg zależy od jego długości i częstotliwości. O tym już decyduje specjalista po zapoznaniu się z naszym stanem zdrowia. Jeśli chodzi o możliwość korzystania z zabiegów nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Mogą z nich korzystać małe dzieci, osoby w wieku średnim i starsze. Nawet te ze skłonnością do alergii.

Zabieg zapewnia zdrowy wygląd, poprawia krążenie, przyśpiesza procesy rekonwalescencji oraz leczenie trudno gojących się ran i owrzodzeń. Nawilża skórę, pomaga w leczeniu przebarwień i blizn, spowalnia procesy starzenia się organizmu. Nawet osoby zdrowe mogą profilaktycznie korzystać z terapii. Bowiem usuwa zmęczenia i pomaga w walce ze stresem.