Wynajęcie regałów wysokiego składowania

Mój brat Arek często wpadał na ciekawe pomysły i dzięki temu miał sporo kasy. Pewnego razu poprosiłem go, żeby i mi coś załatwił, ponieważ akurat zbierałem pieniądze na wakacje. Chciałem gdzieś wyjechać z rodziną i dodatkowa gotówka była mi tym bardziej potrzebna.

Niska cena wynajętych regałów wysokiego składowania 

regały wysokiego składowaniaArek załatwił mi towar od producenta, z którym regularnie robił interesy. Nawet udostępnił mi swój magazyn, który jednak musiałem już sam wyposażyć. Był to interes tylko na miesiąc czasu i nie opłacało mi się kupować regałów na tak krótki okres czasu. Potrzebne mi były regały wysokiego składowania i podpytałem Arka, czy zna firmę, która zajmuje się wynajmowaniem takich regałów. Mój brat miał spore znajomości i załatwił mi namiar na firmę, z którą wiele razy miał już okazję współpracować. Zadzwoniłem tam i dopytałem o dostępność regałów wysokiego składowania. Potrzebowałem dziesięciu regałów i były one dostępne. Udało mi się jej wynająć w niskiej cenie, która również zawierała montaż przez wyspecjalizowanych pracowników. Magazyn miałem kompleksowo przygotowany i mogłem przyjąć towar przeznaczony na sprzedaż. Posiadałem uprawnienia na wózki widłowe, ponieważ to było konieczne w tej sytuacji. Na tym interesie sporo zarobiłem i z bratem w późniejszym czasie częściej współpracowałem. Zawsze jak była potrzeba, to wynajmowałem regały z tej samej firmy, co za pierwszym razem, ponieważ obsługa była profesjonalna a ceny najniższe w całym województwie.

Po dwóch latach mój brat wpadł na pomysł, żebyśmy otworzyli razem firmę. Z jego kontaktami i moimi zdolnościami handlowymi mieliśmy szansę podbić rynek. Pomysł ten zdecydowanie przypadł mi do gustu i zgodziłem na się na taki układ. Obecnie załatwiam formalności w urzędzie.