Wykonany na zamówienie narożnik tapicerowany

 

Po przeprowadzce do nowej siedziby firmy musiałem zakupić dużo więcej mebli. W nowym budynku miałem dużo więcej miejsca, ale to było potrzebne, ponieważ zatrudniałem jeszcze więcej osób. Wszystkim musiałem przecież zapewnić odpowiednie warunki pracy.

Narożnik tapicerowany zamówiony bezpośrednio u producenta

narożniki tapicerowaneWażne było urządzenie pomieszczenia socjalnego, w którym pracownicy mieli przebywać w czasie przerw. W pomieszczeniu była dostępna kuchnia, stół ze stołami i sprzęt gospodarstwa domowego. Postanowiłem tam też wstawić telewizor i duży narożnik. Znałem producenta narożników, który oferował rozwiązania jedne z najlepszych w kraju. Oferowane przez niego narożniki tapicerowane były właściwie nie do zdarcia. Tak porządny i trwały narożnik był mi właśnie potrzebny do pomieszczenia socjalnego. Potrzebowałem ogromnego narożnika, ażeby jak najwięcej osób mogło na nim usiąść i wiedziałem, że narożnik będzie musiał być wykonany na zamówienie. Osobiście pofatygowałem się do firmy tego producenta z gotowymi wymiarami i zleciłem mu wykonanie narożnika. Kolor tapicerki wybrałem w ciemnym brązie, bo pasował ten kolor idealnie do pomieszczenia socjalnego i co ważne, mniej się brudził. Zamówienie złożone bezpośrednio u producenta dawało mi gwarancję, że otrzymam dokładnie taki narożnik, jaki zamówiłem. Na realizację musiałem trochę poczekać, ponieważ producent narożników miał mnóstwo zleceń, ale obiecał mi, że postara się wykonać moje zamówienie najszybciej jak się da.

Narożnik tapicerowany pracownikom bardzo się spodobał i najwięcej czasu spędzali na przerwie siedząc na narożniku. Dlatego właśnie dokupiłem ławę, o którą poprosili mnie pracownicy. Pomieszczenie socjalne było odpowiednio wyposażone i dzięki temu każdy był bardzo zadowolony.