Używanie poleconego przez koleżankę płynu do soczewek

Do noszenia soczewek namówiła mnie koleżanka i dobrze zrobiła, ponieważ dzięki temu moje życie znacznie się zmieniło. W zimie nie było już problemu z zaparowanymi okularami po wejściu do ciepłego pomieszczenia a latem mogłam nosić okulary przeciwsłoneczne.

Kupowanie płynu do soczewek w ekonomicznej butelce

płyn do soczewek opti freeDo tej pory kupowałam dość drogi płyn, który polecił mi optyk. Była to mała butelka i nie wystarczała mi nawet na miesiąc, bo dużo tego płynu zużywam. Podczas spotkania z koleżanką zapytałam ją, jakiego płynu używa, bo chciałam zaleźć tańsze, ale też pewne rozwiązanie. Koleżanka od razu powiedziała, że kupuje tylko płyn do soczewek Opti Free w dużym opakowaniu, bo jest tani a jakością nie odbiega nawet od tych najdroższych płynów. Wskazała mi nawet sklep, w którym mogłam kupić dużą butelkę płynu do soczewek. Zaraz po spotkaniu tam poszłam i kupiłam płyn. Faktycznie nie kosztował dużo a butelka była duża. Płyn był świetnej jakości, co od razu zauważyłam. Po co więc miałam przepłacać zawłaszcza, że różnica w cenie była na prawdę ogromna. Do butelki dostałam nawet opakowanie na soczewki, za które nic nie płaciłam, ponieważ był to gratis. Od tego czasu kupowałam tylko płyn tej konkretnej marki i byłam wdzięczna koleżance, że mi o nim powiedziałam. Zaoszczędziłam dużo pieniędzy a płyn do soczewek wystarczał mi na długo. Zaczęłam też kupować soczewki tańszej marki, bo trafiłam na takie w sklepie. Nosiło się je bardzo komfortowo i nie zauważyłam żadnej różnicy.

Zaoszczędzone pieniądze mogłam wydać na przyjemności. Kupiłam sobie nową bluzkę i poszłam z bratem do kina. Akurat miał urodziny i postanowiłam go gdzieś zabrać. W kinie akurat grali film, na który mój młodszy brat bardzo chciał pójść. Mój pomysł bardzo mu się spodobał.