Urozmaicenie budynku dzięki elewacjom wentylowanym

Jestem architektem wnętrz. Skończyłam studia na kierunku architektura i tym zajmuję się zawodowo. Uwielbiam swoją pracę. Projekty, które oddaję moim klientom, zawsze są dopracowane w każdym calu, nigdy nie zdarzyło mi się, abym wykonała pracę, która nie była do końca zgodna z moimi przekonaniami. Lubię otaczać się pięknem i klientom zawsze proponuję najlepsze rozwiązania.

Wentylowane elewacje jako hit na rynku budowlanym

elewacje wentylowaneOstatnio do mojego biura trafiło małżeństwo, które założyło niedawno punkt naukowo-doświadczalny dla dzieci. Uważam, że sam pomysł i idea jest świetna, bo ogromnie wspieram osoby, które decydują się szerzyć wiedzę u najmłodszych i to w tak kreatywny sposób. Chcieli ode mnie pomocy w aranżacji wnętrza oraz doboru odpowiedniej elewacji. Kiedy zobaczyłam jak wygląda budynek od razu wpadłam na pomysł, aby w ich przypadku zastosować elewacje wentylowane. Są one niesamowicie urodziwe, a do tego wytrzymałe. Dzięki takiemu rozwiązaniu nadamy oryginalny charakter tej budowli, co wpłynie na wzmożone zainteresowanie przechodniów na to miejsce. Zawsze kiedy w aranżacji zastosuję taką elewację, wszyscy klienci do mnie wracają i dziękują, że podsunęłam im ten pomysł. Efekt końcowy zawsze jest wielkim szokiem, bo z klasycznej budowli jesteśmy w stanie zrobić coś nietuzinkowego, a do tego wytrzymałego. Nie musimy obawiać się, że za klika lat straci na wyglądzie.

Producent zapewnia długotrwałą odporność zarówno na warunki atmosferyczne jak i środki chemiczne. Dzięki temu nawet jeśli zatrudnimy jakąś firmę myjącą to nie musimy się obawiać, że elewacja zostanie uszkodzona. Po zrobieniu wizualizacji 3D mojego projektu klienci byli zachwyceni i jeszcze tego samego wieczoru dostałam odpowiedź, że projekt został zaakceptowany.