Srebrne łańcuszki znowu modne

 

Jak można zaobserwować w magazynach modowych, ostatnimi czasy wśród biżuterii królowało złoto oraz różowe złoto. Trendy jednak zmieniły swój kierunek i teraz na topie znowu jest srebro. Hitem stały się srebrne łańcuszki zarówno te gładkie, jak i celebrytki. Nadchodzące święta to idealna okazja na sprawienie bliskiej osobie takiego prezentu.

Łańcuszki gładkie czy celebrytki?

długie srebrne łańcuszkiŁańcuszki gładkie dają możliwość zmiany wisiorków, natomiast celebrytki posiadają przymocowane już zawieszki, które zazwyczaj są płaskie i tworzą gotową kompozycję. Do długich łańcuszków idealnie pasują fantazyjne wisiorki, które podkreślają unikalny styl właścicielki. Bardzo popularne stało się noszenie kilku łańcuszków różnej długości, dlatego długie srebrne łańcuszki to absolutny must have każdej fanki biżuterii. Dzięki mieszaniu różnych stylów można osiągnąć naprawdę ciekawy efekt. Srebrne łańcuszki dzięki swej uniwersalności pasują znakomicie do każdej stylizacji na co dzień, jak i na wieczór. Nadają elegancji i kobiecości. Przy wyborze biżuterii warto zwrócić uwagę na producenta i wspierać polskich producentów. Jeśli zaś chodzi o rodzaj materiału, srebro próby 925 to idealne rozwiązanie dla każdego. Alergicy powinni zwrócić uwagę, aby biżuteria nie posiadała domieszek niklu czy innych metali nieszlachetnych. Srebrne łańcuszki są na tyle uniwersalne, że dobrze prezentują się u kobiet, mężczyzn i nawet u dzieci. Dzięki swej delikatnej barwie pasują nawet najmłodszym i są często wybierane jako prezent na chrzciny.

Każdy z nas chce czuć się i wyglądać wyjątkowo, dlatego producenci srebrnych łańcuszków oferują tak szeroki wachlarz ofert. Moda na srebro cały czas powraca, dlatego warto mieć je w swojej kolekcji. Łańcuszki oraz zawieszki do nich są świetnym pomysłem na prezent.