Sprzedaż używanych mebli industrialnych

Zdecydowałam się wyprzedać wszystko przed wyjazdem, ponieważ nie potrzebowałam tych wszystkich rzeczy. Układałam sobie życie na nowo i nawet ubrania chciałam mieć inne. To miał być nowy, lepszy start. Miałam sporo czasu na uporządkowanie wszystkich spraw.

Ogromne zainteresowanie używanymi meblami industrialnymi 

meble industrialne warszawaMiałam sporo mebli industrialnych, które mimo, iż były używane, to świetnie wyglądały. Właściwie prezentowały się jak nowe. Wiedziałam, że dostanę za nie sporo pieniędzy, bo bardzo modne były takie meble industrialne Warszawa była miastem, gdzie planowałam zamieszkać i nie chciałam nic brać, gdyż to było zdecydowanie za daleko. Planowałam sprzedać nawet meble i sprzęt elektroniczny. Meble wystawiłam na sprzedaż w portalu aukcyjnym, bo chciałam je szybko sprzedać. Nie ustawiałam ceny minimalnej i czekałam kto da więcej. Nawet nie zdziwiłam się, że tak dużo ludzi zainteresowały meble industrialne. Aukcja zakończyła się po pięciu dniach. Meble industrialne sprzedałam za ogromną sumę i byłam zachwycona takim obrotem spraw. Meble były w doskonałym stanie i w gruncie rzeczy nie dziwił mnie fakt, że ludzie tak bardzo się nimi interesowali. Załatwiłam wszystko, co było związane z dostawą. Meble do kupującego wysłałam za pomocą firmy kurierskiej, z którą wiele razy miałam okazję współpracować. Dzięki temu miałam pewność, że meble industrialne dostarczone zostaną w stanie nienaruszonym a to było najważniejsze. Resztę rzeczy też udał mi się szybko sprzedać.

Do Warszawy pojechałam z jedną torbą. Zaczynałam nowe życie i byłam tym faktem bardzo podekscytowana. Wiedziałam, że poznam wielu interesujących ludzi, bo Warszawa to duże miasto i daje ogrom możliwości. Byłam jeszcze młoda i życie szykowało dla mnie wiele niespodzianek.