Siostra jest znanym producentem pościeli

Moja siostra prowadzi firmę. Jakiś czas temu zdecydowała się na szycie pościeli i bardzo dobrze jej idzie. Staram się ją wspierać na każdym kroku. Siostra zatrudniła mnie w swojej firmie i ja zajmuję się sprzedażą jej wyrobów w internecie. Zdecydowałyśmy się na sprzedaż internetową bo dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy, które trzeba by przeznaczyć na wynajem lokalu.

Moja siostra szyje dobrą pościel

popularny polski producent pościeli dla dzieciPościele mojej siostry bardzo dobrze się sprzedają. Po pierwsze klienci docenili przystępne ceny, które siostra wprowadziła. Poza tym każda pościel, którą siostra wykonuje jest bardzo dobra gatunkowo. Siostra zajmowała się zamawianiem materiałów, z których następnie szyła piękne komplety do łóżeczek dla dzieci. Ja pilnowałam żeby wszystkie pościele było dobrze i dokładnie opisane w naszym sklepie internetowym. Dbałam o wysyłkę, żeby klienci sprawnie otrzymywali zamówione przez siebie towary. Nasz biznes bardzo dobrze się rozwijał a siostra w krótkim czasie uzyskała wyróżnienie dla popularnego producenta pościeli. Bardzo ucieszyła się z takiego wyróżnienia. Sporo pracy poświęciła, żeby tak wiele osiągnąć. Popularny polski producent pościeli dla dzieci to spore wyróżnienie tym bardziej, że siostra sama do wszystkiego doszła. Jestem zadowolona, że mogłam jej pomagać i dzięki wspólnemu zaangażowaniu tak wiele udało nam się osiągnąć. Siostra miała bardzo wiele zamówień. Postanowiłyśmy zatrudnić dodatkowe krawcowe a także otworzyć kilka sklepów stacjonarnych w różnych miejscowościach.

Nasze pościele nadal bardzo dobrze się sprzedają. Siostra zastanawia się nad wprowadzeniem na rynek także pościeli dla dorosłych. Jesteśmy przekonane, że to będzie także strzał w dziesiątkę i już wymyślamy ciekawe wzory, które przyciągną chętnych.