Potrzebowałam pomocy przy postępowaniu restrukturyzacyjnym

Założenie własnej firmy, w momencie gdy nie miałam pojęcia o prowadzeniu tego typu działalności, nie było zbyt dobrym pomysłem. Szybko wpadłam w długi, z których nie mogłam się wydostać. Długo zastanawiałam się co powinnam zrobić w takiej sytuacji. W końcu doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie restrukturyzacja firmy.

Poszukiwania prawnika od restrukturyzacji w Gliwicach

postępowanie restrukturyzacyjne gliwiceUdało mi się złożyć wszystkie potrzebne dokumenty, sąd przyjął mój wniosek i wszczął postępowanie restrukturyzacyjne. Dostałam już pismo, jakie będą kolejne kroki prawne podjęte w mojej sprawie. Niestety, niewiele z tego wszystkiego rozumiałam. Razem z moją przyjaciółką doszłyśmy do wniosku, że przydałby mi się prawnik, który poprowadzi moje postępowanie restrukturyzacyjne Gliwice to bardzo duża miejscowość, dlatego bez problemu udało mi się znaleźć odpowiednią osobę. Był to doświadczony i rekomendowany prawnik, który od wielu lat zajmował się prawem restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Znał się on na najnowszych nowelizacjach przepisów z tej gałęzi prawa oraz miał duże doświadczenie w reprezentowaniu swoich klientów przed sądem. Do wyboru tego prawnika przekonał mnie fakt, że miał on bardzo szybkie terminy i mógł się zająć moją sprawą dosłownie z dnia na dzień. Udałam się do jego kancelarii prawnej, która znajdowała się w samym centrum Gliwic jak tylko uzgodniliśmy dogodny dla siebie termin.

Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Prawnik ten wyjaśnił mi na czym polega postępowanie restrukturyzacyjne, co muszę teraz zrobić i jakie to będzie miało dla mnie skutki prawne. Dałam mu moje pełnomocnictwo, dzięki czemu mógł on w moim imieniu wypełniać wszelkie wnioski i pisma procesowe, a także odbierać korespondencję.