Pies-przytulanka idealna zabawka dla każdego dziecka

W życiu każdego rodzica przychodzi w końcu moment, kiedy maluch prosi o zwierzątko. Nie każda rodzina może sobie jednak pozwolić na posiadanie psa czy kota. W takich momentach z pomocą przychodzą producenci zabawek dla dzieci. W ich ofercie możemy odnaleźć wiele przytulanek, które wyglądem przypominają ulubione zwierzę naszego dziecka.

Maskotka w formie buldoga francuskiego

buldog francuski przytulanka dla dzieciPies-przytulanka może stać się nieodłącznym towarzyszem Twojego dziecka. Nowoczesne technologie wykorzystywane w produkcji zabawek pozwalają na uzyskanie przytulanek do złudzenia przypominających prawdziwe zwierzę. Niektóre z nich chodzą, szczekają, a nawet merdają ogonem. Jest to doskonała alternatywa dla dzieci, które chciałyby mieć pieska, jednak warunki domowe na to nie pozwalają. Dając dziecku zabawkę przekonasz się, że może stać się nieodłączną częścią życia Twojej pociechy na długie lata. Jeśli Twojemu dziecku marzy się buldog francuski przytulanka dla dzieci będzie strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo możemy wyposażyć taką maskotkę w obrożę z przywieszką, na której nasze dziecko wypisze imię swojego pupila, datę urodzenia, a nawet własne imię, aby wszyscy wiedzieli kto jest właścicielem przytulanki. Tak oznaczonego pieska nasze dziecko może śmiało wziąć do przedszkola i pokazać swoim rówieśnikom. Maskotki są dostępne w różnych rozmiarach, warto jednak sięgać po taki, który oddaje rzeczywistą wielkość psa. Dzięki rzetelnemu oddaniu szczegółów, przytulanka do złudzenia przypomina prawdziwe zwierzę.

Posiadanie własnego psa to marzenie każdego dziecka. Jednak zanim zdecydujemy się na żywą istotę, która wymaga dużo zainteresowania, warto kupić przytulankę w formie pieska. Dzięki temu nasze dziecko poczuje się jak właściciel prawdziwego psa. Zabawa z nowym przyjacielem pochłonie Twoje dziecko na długie godziny zabawy.