Pięknie zaaranżowane wnętrze

Kiedy zakupiłam swoje pierwsze mieszkanie, byłam bardzo podekscytowana. Postanowiłam jednak, że nim się do niego wprowadzę, to najpierw je urządzę. Nie mam drygu aranżacyjnego, dlatego też stwierdziłam, że skontaktuję się ze specjalistą, który zarabia na życie, urządzając ludziom mieszkania. Postanowiłam nawiązać współpracę z takim specjalistą, by mieć piękne i oryginalne mieszkanko.

Warszawski specjalista od aranżacji wnętrz

aranżacja wnętrz WarszawaOdbiór kluczy od mojego nowego mieszkania zapamiętam chyba do końca życia. Mimo że było to mieszkanie na kredyt, to i tak uznawałam to za swój wielki sukces. Niewielu ludzi w Polsce stać obecnie na kredyt hipoteczny. Chciałam jednak wprowadzić się już do gotowego, pięknego mieszkania. Niestety, nie mam żyłki do urządzania wnętrz. Mój umysł jest bardziej analityczny, aniżeli kreatywny. Dlatego też stwierdziłam, że najlepszą dla mnie opcją będzie nawiązanie współpracy z osobą, której domeną jest aranżacja wnętrz Warszawa to naprawdę duże miasto, pełne kreatywnych fachowców. Poprzeglądałam wiele portfolio, ale jedno w szczególności wpadło mi w oko. Skontaktowałam się z jego autorem i umówiliśmy się na spotkanie. Opowiedziałam mu na nim o swoich oczekiwaniach względem wnętrza oraz o stylach, które mi się podobają. Rozmowa bardzo dobrze nam się kleiła i szczerze mówiąc, nie mogłam się po niej doczekać pierwszych propozycji projektu! Byłam tym bardzo podekscytowana.

Teraz kiedy posiadam już projekt aranżacji swojego mieszkania, jestem niezwykle zadowolona. Na projekcie moje mieszkanko wygląda bosko, jak z katalogu! Jest naprawdę rewelacyjnie zaprojektowane. Nie mogę się doczekać momentu, w którym ekipa remontowa dokończy swoje dzieło i będę mogła zakupić meble i dodatki. Zapowiada się, że będę miała przepiękne mieszkanie.