Piękne powieki dzięki skutecznemu zabiegowi

Z wiekiem moja skóra nie była już tak wiotka jak kiedyś. Dla mnie to był dość poważny problem, bo nie mogłam pogodzić się z upływającym czasem. Nigdy jednak nie zdecydowałam się na zabiegi poprawiające urodę, ponieważ bałam się skalpela. To nie było rozwiązanie dla mnie.

Rozwiązany problem z opadającymi powiekami 

usunięcie opadających powiek bez skalpela szczecinStosowałam różne kremy i jakoś udawało mi się chociaż w nieznacznym stopniu powstrzymać efekty starzenia się skóry. Największy problem stanowiły moje powieki, które opadały coraz bardziej. Makijaż już nie dawał efektów jak kiedyś nie wiedziałam co począć. Koleżanka, z którą pracowałam poleciła mi salon kosmetyczny, w którym mogłam wykonać usunięcie opadających powiek bez skalpela Szczecin był miastem, gdzie ten salon się mieścił, ale wiedziałam, że warto tam jechać mimo sporej odległości. Zanim zapisałam się na usunięcie opadających powiek, to poczytałam sobie informacje na ten temat, żeby upewnić się, że zabieg ten jest przeznaczony dla mnie. Zabieg był w pełni komfortowy i bezpieczny, co dawało mi gwarancję, że mogę się zapisać. Na termin nie musiałam długo czekać, ponieważ zapisałam się już na piątek. Mąż wziął urlop w pracy i zawiózł mnie do Szczecina. Cierpliwie czekał przed gabinetem, kiedy ja miałam wykonywane usuwanie opadających powiek. Podczas zabiegu czułam się bardzo komfortowo i wiedziałam, że trafiłam w ręce profesjonalistki. Efekt był bardzo zadowalający i byłam wdzięczna koleżance za to, że dała mi namiar na ten salon kosmetyczny.

Po zabiegu wyglądałam na prawdę pięknie i nie musiałam już malować powiek cieniem, który je optycznie podnosił a zajmowało mi to bardzo dużo czasu. Używałam w końcu swoich ulubionych cieni do powiek i malowałam się jak kiedyś. Odmłodniałam, co od razu zauważył mój mąż.