Nietuzinkowe wykończenia aranżacyjne

W designerskich aranżacjach każdy szczegół ma znaczenie. Osoby, które preferują nieszablonowe projekty wnętrzarskie mają obecnie do wyboru wiele ciekawych technik wykończeniowych. Zaskakuje też szeroki wybór wyposażenia – w różnych stylach i kolorach.

Nowoczesne litery 3D na ścianę

napisy na ścianę 3dW zależności od typu pomieszczenia oraz metrażu można dostosować efektowne i funkcjonalne wyposażenie. Niemałe znaczenie mają też dodatki, które uatrakcyjniają aranżacyjną przestrzeń. Jednym z ciekawych sposobów na wykończenie wnętrz są napisy na ścianę 3D, które można wyeksponować w widocznym miejscu. Takie dekoracje świetnie sprawdzają się nie tylko w pokoju dziennym, ale też w przedpokoju lub w sypialni. Nowoczesne litery przestrzenne można też zastosować w pokoju nastolatka oraz w aranżacji dziecięcej. Napisy na ścianę zwykle wykonywane są z wytrzymałego materiału plexi, który charakteryzuje się także wysoką estetykę. Litery wycinane są laserowo, oferowane są w różnych kolorach i kształtach. Z pojedynczych liter można samodzielnie utworzyć napis lub zakupić gotowy wzór – np. w postaci sentencji czy humorystycznego powiedzenia. Oryginalne napisy na ścianę stosowane są nie tylko w aranżacjach domowych, ale także w przestrzeni biurowej innowacyjnych firm, gdzie stawia się na kreatywność i nowe technologie. Litery 3D są również ciekawym motywem dekoracyjnym podczas przygotowywania sal przeznaczonych na różnego rodzaju imprezy, np. na wesela.

Klienci mają obecnie do wyboru mnóstwo ciekawych technik aranżacyjnych. W ten sposób powstają niebanalne wnętrza, które gwarantują nie tylko interesujący wygląd, ale też wysoki komfort. Do każdego pomieszczenia można dopasować efektowne i funkcjonalne rozwiązania, które usatysfakcjonują wymagających użytkowników.