Niedrogie bazy od catrice

Przez wiele lat starałam się nie malować powiek cieniami, a przynajmniej nie takimi bardzo widocznymi. Wszystko z powodu moich opadających powiek na których cienie szybko się odbijały, ścierały przez co całość wyglądała bardzo nieestetycznie. Dopiero, kiedy odkryłam ile potrafi zdziałać baza zrozumiałam, że i ja mogę mieć piękny smokey eye bez martwienia się o jego żywotność. 

Świetna jakość bazy pod cienie

baza pod cienie catriceMoje opadające powieki potrafiły niejednokrotnie utrudnić mi robienie makijażu. Pomimo stosowania korektora i pudru niestety cienie szybko się ścierały, albo nieestetycznie odbijały dlatego też zrezygnowałam z nich wiedząc, że i tak po paru godzinach będzie to wyglądało okropnie. Myślałam, że każda kobieta tak ma dopóki nie zobaczyłam filmików instruktażowych z robienia makijażu właśnie dla opadającej powieki. Z filmików tych dowiedziałam się, jak ważne jest używanie bazy pod cienie i zdecydowałam się zakupić jedną, aby nieco z tym poeksperymentować. Baza pod cienie catrice okazała się być w bardzo niskiej cenie, a ponadto miała sporo pozytywnych opinii dlatego to ją wybrałam na swoją pierwszą bazę. Zresztą została ze mną do dziś ponieważ doskonale się sprawdziła. Miała delikatną konsystencję pozostawiającą na oczach przyjemną powłokę, która z kolei znacząco ułatwiała nakładanie cieni, a także wydaje mi się, że nieco podbijała ich pigment. To, co mnie zaciekawiło w niej to fakt, że cienie doskonale się ze sobą mieszały nie pozostawiając po sobie plam.

Baza rzeczywiście potrafi zdziałać cuda o czym przekonałam się już pierwszego dnia, kiedy jej użyłam. Wieczorem miałam wychodzić ze znajomymi na miasto, więc zrobiłam sobie piękne smokey eye wcześniej oczywiście stosując bazę. Po powrocie do domu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ mój makijaż oczu wyglądał dokładnie tak samo, jak przed wyjściem. Cienie nie zmieniły swojego położenia, nie rolowały się, ani nawet nie starły.