lekarskie tablety medyczne

 

Szybki rozwój technologii umożliwił stworzenie niezwykle praktycznych tabletów medycznych. Dzięki nim wszelkie dane o pacjencie dostępne są dla każdego lekarza. Ułatwia to znacznie diagnozę oraz proces leczenia. Za ich sprawą wirtualna kartoteka pacjenta jest łatwo dostępna.

Dostęp do danych pacjentów za pomocą tabletów

lekarskie tablety medyczneZastosowanie nowoczesnych technologi informacyjnych w medycynie jest niezwykle przełomowe i znacznie usprawnia pracę personelu medycznego. Lekarskie tablety medyczne pozwalają na łatwy dostęp do danych pacjenta. Lekarze mają dostęp do wirtualnej kartoteki pacjenta, w której widnieją informacje na temat przyjmowanych leków, alergii, odbytych badań czy przebytych operacji pacjenta. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi lekarze mają wgląd jakie interakcje mogą zachodzić z przyjmowanymi już przez pacjenta lekami. Dzięki czytnikowi kodów lekarz może zczytać kod umieszczony na specjalnej bransoletce hospitalizowanego pacjenta i mieć łatwy dostęp do wszystkich informacji niezbędnych w procesie leczenia i hospitalizacji. Tablety medyczne mają zastosowanie w szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich, a także w karetkach pogotowia. Cechuje je wysoka odporność na zniszczenie i upadki. Z racji specyfiki środowiska medycznego konieczna jest częsta dezynfekcja tabletów, aby zapobiec rozprzestrzeniania się chorób wirusowych. Tablety medyczne są niezwykle przełomowym odkryciem, ponieważ usprawniają pracę służby zdrowia i zapewniają bezpieczeństwo pacjentom.

Wysokiej klasy tablety medyczne są bardzo odporne na uszkodzenia oraz wstrząsy, pokryte są specjalną powłoką antybakteryjną. Urządzenia są odporne na środki dezynfekujące. Mogą być używane nawet na salach operacyjnych, czyli w bardzo specyficznych warunkach. Posiadają właściwości wodoszczelne.