Latem i wiosną nosimy sukienki

 

Wraz z nastaniem wiosny większość osób robi porządki nie tylko w swoich domach, ale też w swoich szafach. Ja nie należę do wyjątku i niedawno powyrzucałam połowę rzeczy, których nie noszą. Postanowiłam zrobić trochę miejsca na nowe. Tym bardziej, że w sklepach pojawiła się nowa kolekcja wiosenno- letnia. Uznałam, że przydadzą mi się nowe ubrania na ten cieplejszy okres. 

Sukienki modne w tym sezonie

modne sukienki na co dzieńWiosna przynosi ze sobą zmiany nie tylko w aurze za oknem, ale też w naszych domach, czy też w naszych szafach. Ja w tym roku postanowiłam wymienić swoją garderobę, chociaż w części. Okazało się w trakcie robienia porządków, że mam w szafach sporo rzeczy, których w ogóle nie noszę. Większość z tych rzeczy rozdałam znajomym a sama wybrałam się na zakupy. W sklepach są już najnowsze kolekcje wiosenno letnie. Nastawiłam się głównie na modne sukienki na co dzień, bo okazało się, że w szafie zostały mi praktycznie same spodnie. A przecież lubię się czuć kobieco. Sukienka, natomiast, jest chyba najbardziej kobiecym ubiorem. W tym sezonie na topie są zwiewne sukienki w kwiatowe motywy. Do większości z nich można śmiało założyć wygodne tenisówki, dzięki temu takie sukienki idealnie sprawdzają się na co dzień. Kupiłam więc kilka sukienek, jedna z nich na cienkich ramiączkach, idealnie nadająca się na upalne dni, druga z krótkim rękawkiem i trzecia z długim rękawem, przeznaczona teraz, na wiosnę. Sukienki już od poprzedniego sezonu powróciły do łask, wypierając nieco spodnie z kobiecej garderoby.

Cieplejsze dni i zmiany za oknami prowokują do zmian w naszym życiu. Robimy więc porządki w domach, w szafach. Ja postanowiłam w tym roku pozbyć się ubrań, których nie noszę. Wzamian wybrałam się na zakupy. Skorzystałam z najnowszych kolekcji i kupiłam sobie kilka nowych sukienek.