Kurtka softshell dla dziecka

Każdy rodzić dba o swoje dziecko najlepiej jak potrafi i chce mu dać wszystko co najlepsze. Małe dzieci nie potrafią się ubierać, czy jeść więc wszystko za nie robimy. Ubierając dzieci, dbamy o ich zdrowie, szczególnie jesienią i zimą.

Z czego jest wykonana kurtka softshell?  

kurtki softshell dla dzieciDzieci dużo się ruszają i często zapominają zakładać rękawiczek, oraz czapek. Wychodząc ze szkoły w pośpiechu, nie zapinają kurtki i potem się okazuje, że są chore. Zbyt cienka i nieocieplana kurtka, nie ochroni dziecka przed zimnem i wilgocią. Kurtki softshell dla dzieci są wykonane z lekkiego, niepowtarzalnego materiału, który doskonale trzyma wewnątrz temperaturę, a wilgoć odprowadza na zewnątrz. Kurtka od środka jest podszyta przyjemnym w dotyku mikropolarem, który chroni dziecko przed wiatrem i chłodem. Specjalna technologia impregnacji materiału, powoduje, że kurtka prawie w ogóle nie wchłania wilgoci z zewnątrz. Doskonale nadaje się do codziennego noszenia, ale też dla dzieci uprawiających sport na świeżym powietrzu. Kurtka została uszyta w taki sposób, aby zminimalizować niemalże do zera, ewentualną utratę ciepła. Zamek jest zabezpieczony nakładką z materiału pokrytego membraną, aby nie uciekało ciepło. Rękawy kurtki dziecięcej posiadają ściągacze, a po bokach na wysokości łokci, zostały naszyte elementy odblaskowe zapewniające dobrą widoczność dziecka po zmroku. Kurtka posiada doczepiany kaptur, który ma wszyte ściągacze  dzięki którym nie straszy dziecku wiatr i mróz. Również na dole posiada ściągacze. 

Kurtki softshell są bardzo dobrym jakościowo produktem. Możemy je kupić w wersji kolorystycznej dla dziewczynek i chłopców w wieku od sześciu do dwunastu lat. Dostępne są w dwóch długościach, krótszej do pasa i dłuższej do połowy pośladków.