Konfekcja Diamante – moda dla młodych duchem

 

Jeszcze niedawno, polska młodzież, słuchająca rapu, musiała zaopatrywać się u zagranicznych producentów. Dzisiaj sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni i ilość polskich producentów oraz polskich marek, dawno przebiła zagraniczny rynek.

Odzież Diamante – młodzieżowo, stylowo, z klasą

diamante wearDiamante to polska marka założona przez pasjonatów, którzy czerpią wzorce z zagranicznych, najlepszych konfekcji. Jej popularność jest naprawdę wielka, a grubo ponad dwieście tysięcy fanów, na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych, mówi bardzo dużo. Diamante wear współpracuje z wieloma rodzimymi raperami i dziś nie doliczymy się w ilu klipach widzieliśmy owe tekstylia. Firma z powodzeniem konkuruje z największymi w branży, co roku poprawiając wynik sprzedażowy. Nowe kolekcje wychodzą regularnie, a firma bardziej niż na nazwę, kładzie nacisk na zabawne lub kontrowersyjne hasła, które umieszcza na swoich produktach. To bardzo rozpoznawalne i charakterystyczne, bo młodzi ludzie stawiają na bunt i charakterystyczność. Tekstylia Diamante to: podkoszulki, koszulki polo, bluzy, spodenki, spodnie, a także dodatki jak: nerki, smycze, paski, czy skarpety. Konfekcję najlepiej zakupić w firmowym sklepie internetowym, gdzie czeka na s sporo rabatów i promocji, a dodatkowo gadżety firmowe dostępne gratis przy niemalże każdym zakupie, powyżej określonej kwoty. Diamante to ciuchy dla osób młodych, przebojowych i takich, które lubią mieć własne zdanie. Firma ciągle się rozwija, a jej nowe kolekcje stają się coraz bardziej odważne i wymykają się schematom.

Polskie marki odzieżowe stały się bardzo popularne i chodząc po ulicach większych miast, możemy je spotkać na sporej części młodych ludzi. Popularność ta wynika przede wszystkim z ciekawego designu oraz tego, że marka „czuje”, co dziś myślą i czego oczekują od niej ludzie.