Katalog od producenta grzejników

Pracowałem w firmie budowlanej. Zajmowałem się przetargami, realizacją projektów i nigdy nie pracowałem w terenie. Praca zdecydowanie mi odpowiadała, bo dużo się uczyłem i udowadniałem nie tylko sobie, że wszystko potrafię załatwić.

Dużo nowoczesnych grzejników w katalogu

grzejniki DiamondSzef kazał mi w ostatnim czasie znaleźć kilku nowych kontrahentów do współpracy, ponieważ firma wygrała przetarg na budowę bloków na nowym osiedlu i potrzebował tańszych rozwiązań. W firmie zawsze stawiano na najwyższą jakość i to musiałem utrzymać. Świetnie się złożyło, ponieważ tego samego dnia otrzymałem katalog od producenta, w którym dostępne były grzejniki Diamond a właśnie za grzejnikami miałem się rozejrzeć. Z zainteresowaniem przejrzałem katalog. Na ogrzewaniu znałem się świetnie, więc mogłem stwierdzić, że oferowane przez tego producenta grzejniki były doskonałej jakości. W katalogu znalazłem mnóstwo rozwiązań i wiedziałem, że zainteresują one szefa, więc od razu do niego poszedłem. Główną zaletą tych grzejników był fakt, że prezentowały się bardzo nowocześnie a przy tym były łatwe w montażu. Szef przejrzał przy mnie ten katalog i był zaskoczony, bo grzejniki wcale nie kosztowały dużo. Stwierdził, że warto podjąć współpracę z tym producentem i kazał mi ten temat załatwić. Do zamówienia było dwieście grzejników i szef liczył, że producent da dodatkową zniżę z uwagi na tak duże zamówienie. Miał rację, bo udało mi się grzejniki z katalogu zamówić w cenie o dwadzieścia procent niższej.

Współpraca z producentem grzejników przebiegała w odpowiedni sposób i dlatego szef zdecydował się na stałe współpracować z tym człowiekiem. Grzejniki zamawiane były tylko z tej jednej firmy, bo gwarantowały wysoką jakość i co ważne, niskie ceny a to było najważniejsze.