Jaką kasę do taksówki wybrać?

 

Przedsiębiorstwa, które zajmują się sprzedażą towarów lub usług, muszą raportować swoją sprzedaż i wydatki. Pomocne w tym mogą się okazać urządzenia fiskalne, które automatycznie drukują paragony oraz generują raporty. Nowoczesne urządzenia tego typu cechują się dodatkowo kompaktowymi rozmiarami.

Zalety kas z linii Novitus

novitus vega e kasy fiskalneKażde przedsiębiorstwo, które zajmuje się sprzedażą towarów, ale i usług, musi rozliczać się z fiskusem na podstawie generowanych raportów ze sprzedaży i paragonów. Są one generowane automatycznie przez urządzenia fiskalne, takie jak kasy. Obecnie dużą popularnością cieszą się tego typu urządzenia z linii novitus vega e kasy fiskalne tej marki są bardzo proste w obsłudze i mają bardzo rozbudowaną funkcjonalność. Kasa ta jest także najlepiej przystosowaną, dostępną aktualnie w sprzedaży kasą do pracy w taksówkach – ma bowiem niewielkie wymiary, a dodatkowo umożliwia bardzo proste wykonanie kopii elektronicznej jej danych, za pomocą kilku kliknięć. Dzięki temu, w  przypadku jej kradzieży czy uszkodzenia, żadne dane nie zostaną bezpowrotnie utracone. Dodatkowo kasa ta bardzo dobrze współpracuje z taksometrami, nawet tymi pochodzącymi od mniej znanych marek. Kasa ta, jako jedna z niewielu, umożliwia także odłączenie od taksometru i zabranie ją ze sobą. Dzięki temu, w tak prosty sposób można zabezpieczyć się przed próbą ja kradzieży, lub też wykonać pracę księgowe w domu. Wszystko to sprawia, że opisywany model kasy jest najczęściej kupowany i poszukiwany przez korporacje taksówkarskie.

Od niedawana również pojazdy wykorzystywane do przewozu osób musza być wyposażane w swoje własne urządzenie fiskalne. Oczywiście w ich przypadku, nie mogą to być urządzenia wykorzystywane w sklepach – kasy instalowane w pojazdach muszą być mniejsze i wygodniejsze w użyciu.