Instalacja innowacyjnego podsłuchu do telefonu

Ostatnio w naszym życiu wiele się zmienia. Wszystko za sprawą dojrzewającego syna, każdy z nas był kiedyś młody i wie, na jakie głupie pomysły młody człowiek może wpaść. Razem z mężem nie możemy sobie z tym etapem rodzicielstwa poradzić, syn zawsze będzie dla nas tym malutkim, bezbronnym dzieckiem, a niestety dzisiejsze czasy są ciężkie. Zarówno dla dziecka jak i rodziców.

Sprawdzony sposób na zainstalowanie podsłuchu w telefonie

innowacyjny podsłuch do telefonuKażde wyjście naszego syna z domu, to jest zamartwianie się. Wciąż patrzę w telefon, czy może napisał do mnie wiadomość, czy nie mam nieodebranego połączenia. Synowi ufam, ale już jego znajomym niekoniecznie. Każdy rodzic zna swoje dziecko, a ja wiem, że jest on bardzo wrażliwy i boję się, że inni rówieśnicy mogą to wykorzystać. Po rozmowie z mężem ustaliliśmy, że chcemy zastosować u niego innowacyjny podsłuch do telefonu. Nie chodzi nam o to, aby go kontrolować, ale chcemy w razie gdyby nadarzyła się sytuacja, że np. syn nie odbiera, że nie wiemy co się z nim dzieje, żeby wtedy wykorzystać taką możliwość. Bardzo nie chcemy, aby syn pomyślał, że mu nie ufamy, chcemy żeby czuł, że jesteśmy zawsze po jego stronie. Jednak takie zachowanie może zrozumieć tylko druga matka, która również martwi się o swoje dziecko. Uważam, że to naturalna reakcja. Niestety, ale na każdym kroku czyhają teraz pokusy i niebezpieczeństwo. Mam wrażenie, że za naszej młodości jakoś było bezpieczniej.

Podsłuch zainstalowaliśmy, gdy syn akurat wyszedł do sklepu i zapomniał telefonu. Sama aplikacja jest prosta w obsłudze, tak naprawdę zajęło to chwilę, a mąż nie miał żadnego problemu, aby podsłuch załączyć. Mamy nadzieje, że nie będzie on nam dużo razy potrzebny, ale czuję się spokojniej, że w razie co to taka możliwość jest.