Indywidualne sesje psychoterapeutyczne w Krakowie

Parę miesięcy temu ukończyłem studia przeniosłem się do większego miasta w poszukiwaniu pracy. Przez jakiś czas wykonywałem różne prace, jednak w końcu udało mi się zdobyć świetne stanowisko w renomowanej firmie. Myślałem, że będę mógł zacząć prawdziwe życie, lecz nagle w moim rodzinnym domu wydarzyła się tragedia.

Pomocne indywidualne psychoterapie w Krakowie

indywidualna psychoterapia krakówOgromna tragedia, która dotknęła całą moją rodzinę spowodowała, że przez jakiś czas nie mogłem powrócić do normalności. Kilka tygodni później, wróciłem do swojego mieszkania i próbowałem od nowa poukładać swoje sprawy. Niestety, wkrótce straciłem wszelką chęć do dalszych działań. Żałoba nie chciała mnie opuścić, nie potrafiłem poradzić sobie z utratą bliskiej osoby, dlatego postanowiłem skorzystać z profesjonalnej pomocy. Jeżeli potrzebna jest indywidualna psychoterapia Kraków ma wiele do zaproponowania. Wkrótce, skontaktowałem się z polecanym terapeutą i umówiłem się na pierwsze spotkanie. Już podczas pierwszego spotkania mogłem się swobodnie wypowiedzieć i wyrazić od dawna skrywane emocje. Było to doznanie bardzo oczyszczające, a jednocześnie dawało nadzieję na poprawę mojego samopoczucia. Przez następne tygodnie regularnie uczęszczałem na sesje indywidualne i z perspektywy czasu wiem, że był to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Dzięki tym rozmowom zrozumiałem jak bardzo należy docenić to co się ma, w jaki sposób radzić sobie po stracie ukochanej osoby i jak powrócić do normalnego życia bez uczucia przygnębiającej pustki. Cieszę się, że przezwyciężyłem swój strach, bo dzięki temu otrzymałem  fachową pomoc.

Ciesze się, że zdecydowałem się udać po pomoc w zakresie mojej mentalności oraz podejścia do życia. Dzięki temu, odzyskałem wiarę w siebie, mogłem również spokojnie planować przyszłe zdarzenia i przestałem zadręczać się bólem po stracie bliskiej osoby. Ostatnie miesiące były dla mnie jasnym sygnałem do tego, aby z nadzieją spoglądać w przyszłość.