Ile kosztuje Lea 2.0?

 

Firma Kross specjalizuje się w produkcji rowerów bardzo wysokiej jakości, ale jednocześnie na każdą kieszeń. Nie inaczej jest w przypadku flagowego roweru dla kobiet, Lea 2.0. Kosztuje on niewiele ponad tysiąc sto złotych, ale znajdziemy w nim o wiele więcej, niż u konkurencji. 

Stylowy Lea 2.0 od Krossa

model kross lea 2.0Rowery damskie to szczególny segment, bowiem tu musi w parze iść kobiecy design oraz odpowiednie parametry i wyposażenie pojazdu. Bazą konstrukcji Lea 2.0 jest sztywna, lekka, aluminiowa rama, wsparta na kołach w rozmiarze dwudziestu siedmiu i pół cala. Rower ma bardzo wygodna geometrię, idealnie dopasowaną do kobiecej anatomii. Pozycja na tym rowerze jest nieco pochylona, co umożliwia bardziej komfortową i efektywną jazdę. Model Kross Lea 2.0 jest wyposażony w szczękowe hamulce V-Brake, które reagują błyskawicznie nawet w trudnych warunkach jazdy. Ten model jest przeznaczony do jazdy rekreacyjnej oraz krótkich wypadów. Sprawdzi się w przypadku początkujących rowerzystek, które korzystają z roweru dwa-trzy razy w tygodniu. Jednak może też posłużyć jako sportowy środek transportu do szkoły, czy też na uczelnię. Rower w tej cenie to łakomy kąsek, a jeśli dodamy, że niektóre sklepy internetowe przygotowują promocję na ten model, to pewnie niektórzy już ostrzą pazury. Nic w tym dziwnego, bowiem to naprawdę solidny rower, który może nam służyć długie lata. Warto też zwrócić uwagę na bardzo duży wybór kolorów, w jakich jest dostępny. Bowiem dla wielu pań to na pewno istotna informacja.

Koszt Lea 2.0 nie zrobi na nikim wrażenia, ale na pewno je zrobi przejażdżka na tym modelu. Rower jest szybki, zwinny i bardzo dobrze pokonuje zakręty. Natomiast panie bardzo chwalą sobie unikalny design i sportowy charakter, który widać na pierwszy rzut oka.