Idealna sala w samym centrum Warszawy

Kilka miesięcy temu organizowaliśmy szkolenie pracownicze w Warszawie. Bardzo długo to planowaliśmy. Potrzebowaliśmy sali, aby zorganizować specjalne warsztaty. Problem był spory. Przede wszystkim dlatego, że mieliśmy gości z zagranicy, którzy mieli poprowadzić te zajęcia.

Sala szkoleniowa jak marzenie! 

sala do wynajęcia warszawa centrumMusieliśmy znaleźć takie miejsce, które byłoby usytuowane w dobrym rejonie, pod względem logistycznym. Po naszych długich przemyśleniach ustaliliśmy, że potrzebna nam najlepsza sala do wynajęcia Warszawa Centrum to najwygodniejsza opcja. Wygodne przemieszczanie się po mieście, dodatkowo – atrakcje turystyczne i przede wszystkim wysoki prestiż. W końcu, dzięki różnym rekomendacjom, udało nam się znaleźć idealną salę! Sala znajduje się w doskonałej lokalizacji. W samym centrum. Kiedy znaleźliśmy tą salę to od razu umówiliśmy się na rozmowę. Osoba koordynująca umówiła się z nami na prezentację. Sala była wprost idealna! To dokładnie to czego szukaliśmy. Jasna przestronna sala. Bardzo dobrze oświetlona. Firma zaoferowała nam doskonałe wyposażenie. Rzutniki, laptopy i dodatkowe mikrofony. To pozwoliło nam bardzo dobrze zorganizować nasze szkolenie. Dodatkowym plusem firmy, która zaoferowała nam salę do wynajęcia było to, że posiadała ona rewelacyjną cenę. W ramach pakietu jaki nam zaproponowali, mogliśmy skorzystać z dodatkowego cateringu. W postaci wyśmienitej kawy, herbaty, a także świeżych owoców , ciastek i drobnych przekąsek.

Innymi słowy – mieliśmy wszystko to co było nam niezbędne, do spędzenia idealnego dnia szkoleniowego. Należy jeszcze wspomnieć o tym, że obok naszej sali szkoleniowej, znajdowała się blisko restauracja. Dzięki czemu bez trudu mogliśmy zaproponować naszym uczestnikom, ciepły posiłek. To była bardzo dobra inwestycja.