Estetyczne rolety dzień noc

Wraz z mężem mieszkamy w małym domu w niewielkiej miejscowości. Kilka z naszych okien wychodzi bezpośrednio na ulicę i chodnik. By uchronić się przed wścibskimi spojrzeniami we wszystkich oknach konieczny stał się montaż rolet.

Montaż rolet dzień noc w domu

roleta noc dzieńRolety to dobry sposób na to aby ukryć się przed ciekawskimi oczami przechodniów. Po tym względem mój mąż był bardzo wyczulony. Gdy tylko na zewnątrz zapadał zmrok natychmiast rolety były zasuwane. Jednak zwykłe rolety materiałowe szybko się brudziły. Wykonane z cienkiego materiału szybko się przecierały i robiły się w nich dziury. Gdy jedna z rolet w salonie zepsuła się i nie była już do naprawy zdecydowaliśmy się na zakup nowych. Nie chciałam już zwykłych materiałowych rolet bo wiedziałam, że nie zdają one egzaminu w naszym domu. Będąc u znajomych zauważyłam, że mają oni ładne i estetycznie wyglądające rolety. Zapytałam o ich nazwę, a koleżanka pokazała mi jak się z nich korzysta. Rolety noc dzień pozwalają na efektywniejszą regulację dostępu światła do pomieszczenia. Roleta noc dzień składa się z dwóch warstw tkaniny. Jedna z nich jest transparentna czyli przepuszcza światło, druga tkanina jest zaciemniająca. Zaciemniająca tkanina ma za zadanie blokować dostęp światła. Roleta daje możliwość kontroli przepływu światła w pomieszczeniu nie tylko dzięki opuszczaniu i unoszeniu, ale również dzięki temu że ma poziome pasy. Mimo tego że rolety przepuszczają światło doskonale chronią nas przed spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Bez wahania zdecydowałam się na zakup takich rolet do swojego domu.

Rolety dzień noc mają również wiele innych zalet. Między innymi łatwy i szybki montaż, prosta regulacja natężenia światła w pomieszczeniu, oraz estetyczny wygląd. Rolety są białe dzięki czemu podczas zmiany koloru w pomieszczeniu nie musimy martwić się o niedopasowany kolor rolet.