Doradca w sprawach finansowych

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć osobę, która nie spłaca jakiegoś kredytu. Klienci najczęściej biorą kredyty hipoteczne, gotówkowe, lub konsolidacyjne. Kredytu możemy szukać samodzielnie, albo skorzystać z pomocy doradców.

Ile kosztują usługi doradców finansowych?

doradca finansowy łódźKażdy bank posiada swoją własną politykę kredytową, na podstawie której udziela środków finansowych. Podstawowymi kryteriami przy udzielaniu kredytów, jest zdolność kredytowa ustalana na określonych warunkach. Ponadto trzeba mieć udokumentowane stałe dochody i najlepiej dobrą historię kredytową. Jeżeli sami nie możemy uzyskać kredytu, to trzeba szukać pomocy w pośredników finansowych, którzy współpracują jednocześnie z wieloma bankami. Kiedy potrzebny nam jest doradca finansowy Łódź jest miastem, w którym pracuje ich najwięcej. Z usług pośredników korzystają osoby indywidualne i firmy. Za swoje doradztwo, pobierają określoną prowizję uzależnioną od wysokości uzyskanego kredytu. Jej wysokość sięga od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Osoby, które mają jakieś zaległości względem Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, czy innego banku, mają małe szanse żeby otrzymać kredyt. Dla takich klientów doradcy kredytowi są w stanie często znaleźć ofertę w innym banku, niż w tym, w którym byli. Doradca może porównać dostępne oferty ze wszystkich banków, pomóc w wypełnieniu wniosków i doradzi co zrobić, aby mieć lepszą sytuację kredytową. Wielu klientów dostaje środki finansowe dzięki ich pomocy.

Doradcy w Łodzi mają swoje biura kredytowe, więc bez problemu ich znajdziemy. Dla osób, które mają problem z uzyskaniem kredytu, ich usługi są zbawieniem. Ponadto są w stanie wypełnić za klienta całą, niezbędną dokumentację, której często jest sporo.