Ciekawe balony z helem

Każdy kto choć raz organizował urodziny wie, że to nie jest proste zadanie. Trzeba wybrać miejsce, menu zadbać o atrakcje i dekoracje. Te ostatnie bywają szczególnie kłopotliwe, bo chcemy aby były oryginalne i utrzymały się przez całą imprezę.

Jakie są rodzaje balonów?

balony z helem na urodzinyChyba każdy z nas pamięta z dzieciństwa balony, które były jedną z głównych atrakcji każdej imprezy. Przeróżne kolory, kształty i wielkości sprawiały, że cieszyły każdego. Jednak zwykły gumowy balon może być napełniany tylko powietrzem, a więc będzie leżał na podłodze lub trzeba będzie go przywiązać do czegoś, aby znajdował się na jakiejś wysokości. Zupełnie inaczej jest w przypadku balonów napełnianych helem, ponieważ przeważnie są one wykonane ze specjalnej folii, albo innego rodzaju gumy. Ponieważ hel jest gazem lżejszym od powietrza, to balony z helem na urodziny same się unoszą. Jedyne co trzeba zrobić, to zapewnić im odpowiednie obciążenie, aby nie były przytwierdzone pod sufitem. W sprzedaży znajdziemy klasyczne balony okrągłe, które mogą być z nadrukami lub bez, ale też komplety balonów w kształcie napisu: Happy Birthday. Ciekawą opcją jest nabycie specjalnego pudła z balonami, które solenizant otwiera i tym momencie wyskakuje z niego kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt balonów wypełnionych helem. Wiele firm oferuje gotowe rozwiązania balonowe na urodziny, gdzie można kupić pojedyncze balony lub cały ich zestaw specjalnie dedykowany na urodziny. Taki dekoracje sprawdzą się dla dzieci, ale też na wesele czy narodziny nowego członka rodziny.

Choć balony z helem są dostępne na naszym rynku już od wielu lat, to jednak dopiero od jakiegoś czasu stały się tak powszechnie wykorzystywane na urodzinach. Mogą one mieć dowolne kształty i kolory, przez co każdy je dopasuje do własnych wymagań.