Bezprzewodowe kasy fiskalne

Naszym pierwszym skojarzeniem z kasą fiskalną jest duża maszyna stojąca na ladzie sklepu. Nawet zabawkowe kasy dla dzieci są przeznaczone do stawiania ich na biurku czy stole. Jednak niektóre firmy nie posiadają tradycyjnej lady i nie mają miejsca na takie urządzenie.

Kasa fiskalna mieszcząca się w kieszeni fartucha

przenośne kasy fiskalneDo zawodów, którym szczególnie przyda się przenośna kasa fiskalna należy choćby zawód lekarza, weterynarza, adwokata czy stomatologa. Dentysta świadczący prywatne usługi w swoim gabinecie nie ma miejsca potrzebnego do podłączenia dużej kasy fiskalnej. Idealnym rozwiązaniem dla niego są małe, bezprzewodowe kasy, które zmieszczą się w kieszeni fartucha. Często łączy się je z funkcją terminala. Dzięki temu zamiast noszenia ze sobą dwóch urządzeń wystarczy jedno – poręczne i nowoczesne. Pozwoli to na spełnienie wymogu prawnego rejestracji sprzedaży dzięki drukarce fiskalnej. Dodatkowo na przyjęcie wygodnych i popularnych płatności bezgotówkowych. Urządzenia są proste w obsłudze, zapewniają szybką i sprawną transakcję. Przenośne kasy fiskalne wyglądają profesjonalnie, wpasują się w klimat nowoczesnego gabinetu lekarza czy adwokata. Będą wygodnym rozwiązaniem dla firm, które prowadzą sprzedaż poza jednym lokalem, jak np.: fryzjer, który oferuję świadczenie usług w domu klienta. Można wybrać kasy fiskalne o dużej pojemności baterii, co pozwoli na długie korzystanie z urządzenia bez konieczności ładowania akumulatora.

Na profesjonalny wygląd każdego gabinetu wpływają nowoczesne sprzęty. Do takich z całą pewnością można zaliczyć przenośne kasy połączone z terminalem. Rozwiązanie takie to komfort dla klientów, którzy preferują płatności kartą. Poręczne urządzenia oszczędzają miejsce w gabinecie i dają większą swobodę w dotarciu do konsumenta.