Angielski jest przydatny w dzisiejszych czasach

 

Moja mama zapisała mnie na dodatkowe zajęcia. Na początku nie chciałam, wstydziłam się ale z czasem doceniłam, że mam taką możliwości i mogę się rozwijać. Mama zapisała mnie na tańce i na język angielski. Na zajęciach tanecznych była mała grupa i musiałam się ze wszystkimi zapoznać. Podobały mi się te zajęcia. Jeśli chodzi o język angielski to byłam sama z lektorem.

Nauka angielskiego jest bardzo ważna

kurs angielskiego koszalinNa początku się wstydziłam cokolwiek powiedzieć bo obawiałam się, że wszystko co powiem będzie nie poprawne. Pani Marta, która przyjeżdżała do mnie do domu prowadziła zajęcia była bardzo uprzejma i wesoła. Starała się mnie zachęcić do zabawy. Prowadziła zajęcia bardzo ciekawie i po kilku naszych spotkaniach przełamałam się. Pani Marta uczyła mnie wielu nowych słówek, powiedzonek i piosenek. Mój indywidualny kurs angielskiego koszalin dawał mi dużo radości. Po kilkunastu zajęciach mogłam już swobodnie składać najprostsze zdania. Moja mama była bardzo zadowolona z efektów, które udało mi się uzyskać. Moja mama twierdziła, że znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Dzięki temu będę mogła swobodnie porozumiewać się ze wszystkimi mieszkańcami na całym świecie. Czasem mama mnie przepytywała i bawiłyśmy się w szkołę. Ona była nauczycielką a ja uczniem. Lubiłam te zabawy z moją mamą. Byłam jej bardzo wdzięczna, że miałam możliwość nauki indywidualnej w domu z tak przesympatyczną nauczycielką. Moja pani w szkole także zauważyła postępy.

Na lekcjach wyróżniałam się i rozumiałam wszystko o czym mówiła. Pani zaczęła mi dawać dodatkowe zajęcia żebym się w trakcie lekcji z pozostałymi uczniami nie nudziła. Cieszyłam się, że tak łatwo przychodziła mi nauka nowych słówek. Nie miałam praktycznie żadnego problemu z zapamiętywaniem ich. Często je powtarzałam. Nauka przez zabawę przynosi dużo efektów.